• www.onurgroup.com.tr

Ofis Bölme Sistemleri

Updated: Jun 14


Ofis Bölme Sistemleri


Ofis tasarımı son yıllarda bir hayli gelişmiştir. Farklı tasarım ürünleri ile yapılan bu sistem ofis olarak kullanılan alanın işlevini değiştirmektedir. Hem daha şık hem daha modern ortamlar oluşturmak amacıyla kullanılan ofis bölme sistemleri müşteri beklentisine cevap verecek özelliktedir. Farklı tasarım ürünlerinin yanında farklı boylarda ofis sistemleri de bulunmaktadır.Yüksek ofis bölme sistemleri, yarım ofis bölme sistemleri farklı işleve sahiptir. Açık bölme sisteminin aksine yüksek ofis bölme sistemi kullanıldığında ofis içinde duvarla ayrılmış gibi odalara bölünmektedir. Son zamanlarda çok sayıda firma tarafından sunulan bu hizmet geniş bir alana yayılmış durumdadır. Yüksek ofis bölme sistemleri için gerekli olan ısı, ışık, ses ve havalandırma dizaynı en ince ayrıntısına kadar düşünülüp hesap edilerek yapılmaktadır. Geniş alanlarda birçok kişinin bireysel çalışmasına olanak sağlayacak olan bu sistem firmamız tarafından özenle yapılmaktadır. Alanın keşif işleminden itibaren tüm aşamalar deneyimli çalışanlarımız tarafından yürütülmektedir.

Ofis Bölme Sistemleri

Çalışma ortamının kalitesini arttırmak, çalışanların verimli olmasını sağlamak, hizmet kalitesini direk olarak etkileyen hususlardan birisi ofis bölme sistemleridir. Ofisinizin görünümü ne denli modern ve şık olursa, çalışanlarınız kendilerine ait özel, bağımsız alanlarda, rahatça işini yapabilirse kaliteniz o denli artış gösterecektir. Ayrıca hizmet kalitenizde ne kadar fazla olursa müşteri memnuniyetinizde en üst seviyede olacaktır. Ofis bölme sistemlerinden biri olan seperatör yarı açık bölme sistemleri bu şekilde etki yapan bir sistem olup, uygulaması oldukça basittir. Sistem sayesinde ofisiniz istediğiniz ebatlarda alanlara bölünebilmektedir. Ofis içerisindeki bu alanların büyüklükleri çalışanlarınızın rahat edebileceği kadar geniş ve ferah olmalıdır. Bu sebeple sektöründe öncü bir firma olarak yaptırmak istediğiniz sistem için ofis planlarını bize iletebilir ve size en uygun bölme yapılandırmalarını görebilirsiniz.

Ofis Bölme Sistemleri

Ofis bölme sistemleri farklı tipte tasarımlar kullanarak işyerinizde maddi ve manevi verimliliği arttırmaktadır. Çalışanlarınız kendilerine ait ortamlarda birbirinden bağımsız çalışma alanına sahip olduklarında yaptıkları iş kalitesi artacaktır. Daha verimli çalışmalarının yanı sıra işyerlerine daha bağlı bir hale gelerek hizmet kalitenizin en üst seviyesine ulaşmasını sağlayacaklardır. Bunun yanı sıra ofisleriniz daha şık daha modern bir hale gelirken Yarı açık ofis bölme sistemleri sayesinde, çalışanlarınız müşterileriniz ile daha sağlıklı bir iletişim içerisinde olacaktır. Yarı açık sistemler genellikle hastanelerde, bankalarda ve çağrı merkezlerinde kullanılırken ayrıca sektörüne göre kullanım alanları da değişim göstermektedir.


Türkiye'nin her yerine profesyonel kadro hizmetiyle servis sağlamaktayız . Ofis bölme sistemleri ve uygulamaları hizmetleri verilmektedir


7 views0 comments

Recent Posts

See All