UA-131736082-3 google-site-verification=N38vwPHMIWe4zAORB68VY3u9bIBzH4ejuRrBYuPxzsE google-site-verification=N38vwPHMIWe4zAORB68VY3u9bIBzH4ejuRrBYuPxzsE
  • www.onurgroup.com.tr

Fral Nem Alma Cihazları

Fral Nem alma cihazları son dönemde kullanımı yaygınlaşan pratik ve kalıcı çözümler olarak tercih edilmektedir ; rutubet  ve nem sorunu olan bölgelerde etkin sonuçlar alan fral  nem alma  cihazları, sağlık sektöründe de ; astım ve bronşit hastalarının bağlı bulundukları ortamlarda nemli havayı solumalarından dolayı yaşadıkları problemlere de çare olarak tavsiyelerde bulunulmaktadır . Ev hanımları ; yıkama sonrası elbise kurutmada , Elbise dolaplarında , küflenmiş dolap ve köşelerde kullanımı konusunda fral nem alma cihazlarını tercih etmeye başlamışlardır.

Ticari olarak kullanım yerleri ; depolar , zemin ve bodrum katlarda nem ve küf sorunlarına karşı fral nem alma cihazlarını tercih etmektedirler. Müzelerde son dönemde fral  nem alma cihazları çok tercih edilmektedir. Endüstriyel alanlarda havuz ve kapalı spor komplekslerinde nem ve rutubete karşı önlem anlamında fral nem alma cihazları tercih edilmektedir.


https://www.onurgroup.net/kategori/fral-nem-alma

15 görüntüleme