• www.onurgroup.com.tr

BASE B1005B K-TREK S1P HRO SRC İtalyan İş Güvenlik Ayakkabısı

Güncelleme tarihi: 2 Haz 2020

BASE B1005B K-TREK S1P HRO SRC İtalyan marka  İş  Güvenliği Ayakkabısı

Astar: Smell Stop ile 100% Antibakteriyel

Üst:  Kesintisiz Nefes alan kumaş

Takın:  Fresh'n Flex + tabanlık Dry'n Air Omnia

Toe-cap:  Alüminyum

Tip:  dekolte

Taban:  Çift yoğunluklu PU / HRO kauçuk Teknolojisi i-daptive®

Patentler :  Smell STOP, i-daptive®, Fresh'n Flex, Dry'n Air Omnia

AVANTAJLARI VE PATENTLER

Dry'n Air Ayakkabının içindeki temiz hava dolaşımını garanti eden Base Protection tarafından patentlenmiş bir teknolojidir. Yürürken, topuk basıncı havayı ileriye doğru iter, nemi yakalar,Nemli ve sıcak hava itilir, ısı yayılır. Dry'n Air teknolojisi iç tabanda bulunan serbest kanal ve deliklerden  oluşan bir sistemdir.

SmellStop Hoş olmayan kokulardan sorumlu bakterilerin ve mantarların büyümesini önleyen bir anti-koku astarıdır. SmellStop sayesinde ayaklar sağlıklı kalır. SmellStop, terlerin bakteriyel dağılımından dolayı mantar enfeksiyonları riskini azaltır. Bu yenilikçi teknoloji, ayakkabılarınızı daha sağlıklı ve daha güvenli hale getirerek ayaklarınızı en yüksek seviyede koruma ve rahatlık sağlar.

i-daptive ® Dinamik konfor sağlayan akıllı bir sistem. Yeni Kaptiv ® ayakkabı hattı için Base Protection tarafından geliştirilen devrim niteliğinde bir teknoloji . i-daptive ® dinamik konfor hissi veren inanılmaz akıllı bir sistemdir. i-daptive® teknolojisi nasıl çalışır; Ayağın stabilitesini sağlar ve küçük yanal salınımlarda, ayağın eksenini düzeltir ve en uygun konuma getirir. "Değişken geometri" adı verilen modüler bir süreçle parmaklar arasında geçişin düzgünlüğünü sağlayarak yürümeyi kolaylaştırır, Ayak stabilitesi üzerindeki etkilerini absorbe eden ve azaltan aktif bir süspansiyon gibi davranan, kaba, pürüzlü bir zemin yüzeyine uyum sağlar, i-daptive ® , her koşulda güvenliği ve konforu sağlamak için işin türüne bağlı olarak değişen değişken davranışa sahiptir. i-daptive®, emilen enerjinin bir kısmının, yürüme döngüsüyle biyomekanik olarak uyumlu bir şekilde döndürülmesiyle, anti-yorgunluk etkisi sağlar. Sistemin değişken geometrisi sayesinde, çeşitli kullanım koşullarına anında uyum sağlayabilirsiniz. Ayağı eksende tutmak ve eklemlerdeki baskıyı azaltmak için sürekli çalışan stabilite kontrol sistemi sayesinde zor arazide yaralanma ve burkulma riskinin azaltılması sağlanır. Ayak ve çarpma yüzeyi arasındaki etkisiyle üretilen enerji emilir: Sistem dinamiktir ve anında çarpma etkinisi azaltarak kullanıcının şok duygusunu hissetmesini azaltır. Yüksek darbe enerjiyi dağıtır, vücudu rahatlatır ve normal işlev ve yeteneği anında geri yükler. Etkisi ne kadar güçlü olursa, ayakkabınız o kadar çok çalışır. Enerji sizin lehinize döndürülür ve ayağın hızına ve hareketine bağlı olarak değişir. Ayak sürekli olarak dengelenir, çünkü taban, Supinasyon ve Pronasyon hareketleri sırasında bile, ayağı aks üzerinde tutar. Bu, ayak ve vücuttaki eklemlere uygulanan baskıyı baskı yaparak burkulma riskini azaltır.

#base_b1005b_k_trek #base_iş_ayakkabısı

https://www.onurgroup.net/urun/base-b1005b-k-trek-s1p-hro-src-is-ayakkabisi

72 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör